Dzień Zdrowia w naszej szkole

Dnia 8 kwietnia w odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski. Imprezę zorganizowały panie: A. Laskowska i M. Bibik z okazji obchodzonego 7 kwietnia Światowego Dnia Zdrowia. Uczestnikami konkursu byli uczniowie  klas I – III. Tematyka przygotowanych wierszy dotyczyła szeroko rozumianego zdrowia.  W konkursie brało udział 12 uczestników. Zwycięzcami zostali: Agata Howhannisyan i Patrycja Wierciszewska (miejsce I) oraz Lena Ignatowska, Brygida Pajołek (miejsce II), Martyna Pułtorak (miejsce III). Jury, dokonując oceny występów, brało pod uwagę dobór tekstu, jego pamięciowe opanowanie, interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Laureaci zostali nagrodzeni nagrodami książkowymi, a pozostali uczestnicy drobnymi upominkami. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij