Jestem dumny, że jestem Polakiem-„ I’M PROUD TO BE POLISH ”

Rok szkolny 2015/2016Możliwość komentowania Jestem dumny, że jestem Polakiem-„ I’M PROUD TO BE POLISH ” została wyłączona

W ramach działań w projekcie Erasmus+ nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskiej akcji „I’m proud to be Polish”.

Zadaniem szkoły jest wykonanie 100 kartek pocztowych i wysłanie ich do 100 szkół, które zgłosiły chęć udziału w tym projekcie. Uczniowie biorący udział w projekcie wykonują kartki okolicznościowe w formacie 10cm x 15cm.  Każda kartka musi zawierać napis w języku angielskim: I’M PROUD TO BE POLISH (tzn. Jestem dumny, że jestem Polakiem). Elementami dekoracyjnymi kartki mogą być symbole narodowe: flaga Polski, mapa, godło, fragment hymnu państwowego, portret Józefa Piłsudskiego, sylwetki sławnych Polaków itp. Mogą też zawierać ilustrację/zdjęcie/ miejsca charakterystyczne do swoich miejscowości. Technika pracy jest dowolna ( rysunek, wycinanka, collage, zdjęcia, wydzieranka).

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij