Niezwykła uroczystość – setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Niezwykła uroczystość – setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości została wyłączona

Po 123 latach niewoli Rzeczpospolita się odrodziła, powróciła na mapy świata! Tą uroczystość w naszej szkole uświetniło pięknie przygotowane przedstawienie przygotowane przez Panie M. Turczyńską i B. Petelską. Na początku tj. o godz.11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała wszystkie zwrotki hymnu Polski. Następnie uczniowie w zajmujący sposób przybliżyli fakty i emocje towarzyszące odzyskaniu niepodległości. Były chwile wzruszenia , szczególnie podczas śpiewania pieśni patriotycznych.

Dziękujemy przybyłym Gościom, którzy zechcieli dzielić z nami radość tego Święta. Galeria

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij