Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Granicznej została wyłączona

17 grudnia 2018 roku  nasza szkoła gościła przedstawicieli Straży Granicznej. Funkcjonariusze odwiedzili uczniów klas I-IV, z którymi przeprowadzili  zajęcia edukacyjne. Głównym ich celem było zapoznanie uczniów z pracą Straży Granicznej. Podczas spotkania nasi goście opowiedzieli o specyfice swojej pracy, zaprezentowali niezbędne wyposażenie w czasie pełnienia przez nich służby. Dodatkową atrakcją był pokaz z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania każdy uczęń został obdarowany upominkami przywiezionymi przez prowadzących zajęcia.
Serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij