Gminny Turniej Gier i Zabaw „Olimpijka”

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Gminny Turniej Gier i Zabaw „Olimpijka” została wyłączona

Dnia 12 grudnia 2018 roku odbył się XVIII Turniej Gier i Zabaw „Olimpijka”. W zawodach sportowych uczestniczyli uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych z terenu gminy Dobrzyniewo Duże. Organizatorem imprezy była pani Janina Kozakiewicz, a zawody poprowadził pan Marek Jamiołkowski. Sześcioosobowe  zespoły uczniów rywalizowały o zajęcie jak najlepszego miejsca w kategorii poszczególnych klas oraz o puchar dla szkoły. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Obrubnikach, której serdecznie gratulujemy. II miejsce zajęła SP w Fastach, III miejsce – SP w Dobrzyniewie Dużym, IV – SP w Nowym Aleksandrowie i V miejsce – SP w Pogorzałkach.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

🙂

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij