Warsztaty świąteczne w klasie II a

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Warsztaty świąteczne w klasie II a została wyłączona

19 grudnia 2018 roku  klasie II a odbyły się warsztaty świąteczne prowadzone przez panią Martę Caban. Uczniowie poznali tradycje wypieku pierników oraz dekorowali ciasteczka metodą znaną od pokoleń – lukrem, przygotowanym z białek i cukru pudru. Dodatkowo stroili pierniczki słodkimi posypkami. Zajęcia podobały się wszystkim dzieciom. Wychowawczyni klasy oraz uczniowie serdecznie dziękują pani Marcie za wspólnie spędzony czas.

Ps. „Życzymy wszystkim wesołych Świąt!”
II a

🙂

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij