DRUŻYNA DZIEWCZĄT KLAS 4-6 SREBRNYMI MEDALISTKAMI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania DRUŻYNA DZIEWCZĄT KLAS 4-6 SREBRNYMI MEDALISTKAMI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT została wyłączona

Dnia 4 grudnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym odbył się Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta z klas 4 – 6  w składzie Rybnik Wiktoria, Głowacka Julia, Bagińska Kinga, Milewska Gabriela w zawodach zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i ostatecznie zajęły drugie miejsce w województwie podlaskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij