Spotkanie w ramach projektu „Erasmus+ „Mobilność kadry”

Rok szkolny 2015/2016Możliwość komentowania Spotkanie w ramach projektu „Erasmus+ „Mobilność kadry” została wyłączona

Dnia 28.11.2018 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty dla wszystkich osób zainteresowanych udziałem w programie w sektorze Edukacja Szkolna KA1 i KA2.

W spotkaniu uczestniczyło 8 nauczycieli oraz dyrektorzy szkół z terenu naszej gminy. W trakcie spotkania pani Małgorzata Choncer, zastępca koordynatora projektu, przedstawiła krótko strukturę działania programu Erasmus+ oraz udzieliła  wsparcia w tworzeniu wymaganej dokumentacji niezbędnej do przystąpienia do programów edukacyjnych finansowanych przez instytucje europejskie.

Szkoła współpracuje z lokalnymi szkołami podstawowymi. Dwoje  z naszych nauczycieli pracuje w szkołach na terenie naszej gminy, co umożliwia lepszą współpracę miedzy szkołami i daje możliwość promowania projektu w tych placówkach oraz dzielenia się rezultatami projektu w poprzez popularyzację programu Erasmus+ i zachęcanie do korzystania z podobnych możliwości poprzez prezentację korzyści płynących z realizacji projektu.

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij