Bal karnawałowy w klasach I-III

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Bal karnawałowy w klasach I-III została wyłączona

Dnia 5 lutego 2019 roku odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla klas I – III. Imprezę poprowadzili animatorzy ze Studia Artystycznego „Anima”. W programie znalazły się ciekawe zabawy taneczne, malowanie twarzy, pokaz tańca w wykonaniu Oli i Piotra z klasy III oraz spotkanie z Mikołajem, który wszystkich obdarował prezentami. Zdecydowana większość dzieci była pięknie przebrana. Wróżki, królewny, piraci, kowboje – to tylko niektóre z postaci uczestniczących w tegorocznej choince. Rodzice każdej klasy przygotowali też słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!

🙂

Organizatorzy – wychowawcy klas I – III

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij