VIII Forum Szkół Średnich i Branżowych

rok szkolny 2018/2019Rok szkolny 2015/2016Możliwość komentowania VIII Forum Szkół Średnich i Branżowych została wyłączona

13  marca 2019 r, po raz ósmy  zorganizowano w naszej szkole forum szkół średnich i branżowych, w którym wzięło udział 19 placówek z terenu miasta oraz 3 szkoły spoza miasta.Wzięli w nim udział uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych gminy Dobrzyniewo Duże oraz uczniowie klas trzecich gimnazjum. Wszyscy  mieli możliwość uzyskać informacje dotyczące oferty kształcenia w poszczególnych typach szkół, zarówno od uczących się tam uczniów jak też nauczycieli. Miło nam, że tak wiele szkół odpowiedziało na nasze zaproszenie. Uczniom życzymy udanej rekrutacji w roku szkolnym 2018/2019. Galeria.

A.Sawicka, I .Iwanowicz

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij