Komunikat do rodziców.

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Komunikat do rodziców. została wyłączona

Szanowni Rodzice!

W związku ze zbliżającymi się egzaminami oraz zapowiadanym  od dnia  8 kwietnia 2019 r. strajkiem pracowników oświaty, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym informuje, że

  • w przypadku rozpoczęcia strajku w naszej placówce zapewnimy fachową opiekę uczniom szkoły podstawowej oraz dzieciom uczęszczającym do przedszkola,
  • egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty odbędą się w naszej szkole zgodnie z planem,
  • w związku z egzaminami oraz wiosenną przerwą świąteczną, w Szkole Podstawowej w Dobrzyniewie Dużym zostały wyznaczone dni wolne od zajęć dydaktycznych od 10 kwietnia 2019 r. (środa) do 23 kwietnia 2019 r. (wtorek),  przedszkole pracuje zgodnie z planem,
  • podczas w/w dni wolnych od zajęć, w przypadku konieczności zapewnienia opieki tym uczniom szkoły podstawowej, którymi rodzice/prawni opiekunowie nie mogą się zaopiekować, należy stosowną informację przekazać wychowawcy klasy, aby zdiagnozować skalę Państwa potrzeb oraz zaplanować pracę placówki w tym czasie.

Z poważaniem

Ewa Rzemieniecka

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij