Trwa strajk

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Trwa strajk została wyłączona

Szanowni Rodzice!

W związku ze strajkiem pracowników oświaty w ZSP w Dobrzyniewie Dużym informuję, ze podczas akcji protestacyjnej, dzieciom w przedszkolu oraz uczniom szkoły podstawowej, będzie zapewniona opieka świetlicowa.

W przypadku osób korzystających z obiadów, proszę zgłosić do sekretariatu szkoły informację o ewentualnej nieobecności Państwa dziecka podczas trwania strajku. Obiady nieodwołane zostaną zamówione zgodnie z planem.

Strajk trwa do odwołania.

Informacja  o odwołaniu akcji protestacyjnej zostanie zamieszczona na stronie internetowej szkoły.

 

Z poważaniem
Ewa Rzemieniecka – dyrektor ZSP w Dobrzyniewie Dużym

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij