Pogrzeb Ś.P. Jerzego Wyszyńskiego

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Pogrzeb Ś.P. Jerzego Wyszyńskiego została wyłączona

Z przykrością informuję o śmierci Pana Jerzego Wyszyńskiego. Uroczystości żałobne rozpoczną się wystawieniem zwłok zmarłego w dniu 4 maja 2019 r. o godzinie 15:00 w kaplicy przy kościele Zwiastowania NMP w Dobrzyniewie Kościelnym. Msza Święta żałobna odprawiona zostanie w dniu 5 maja 2019 r. (niedziela) o godzinie 14:00 w kościele Zwiastowania NMP w Dobrzyniewie Kościelnym.                                     Ewa Rzemieniecka – dyrektor ZSP w Dobrzyniewie Dużym

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij