Program Profilaktyczny „Spójrz inaczej”

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Program Profilaktyczny „Spójrz inaczej” została wyłączona

Dnia 9 maja 2019 r. wybrani uczniowie naszej szkoły (klasy: IIB, IVA, VII) uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych na temat uzależnień. Zajęcia trwały 90 minut z każdą klasą i zawierały elementy Programu Profilaktycznego „Spójrz inaczej”. Prowadziła je pani Alicja Giezek – psycholog, psychoterapeuta, specjalista od terapii uzależnień z Wrocławia.

Miały one na celu zachęcenie do zdrowego stylu życia, poprzez zwiększenie wiedzy o własnym ciele, zachowaniach prozdrowotnych, zasadach bezpieczeństwa i niektórych zagrożeniach dla zdrowia, w tym związanych z używaniem szkodliwych substancji chemicznych.

Zajęcia w całości sfinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrzyniewie Dużym. Galeria

Anna Sawicka

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij