Światowy Dzień bez Tytoniu

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Światowy Dzień bez Tytoniu została wyłączona

31 maja obchodzony jest Światowy Dzień  bez Tytoniu. Hasło przewodnie tegorocznej akcji ogłoszone przez Światową Organizację Zdrowia brzmi: „Tytoń i zdrowie płuc”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na rolę płuc w organizmie człowieka oraz podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zdrowotnych skutków używania tytoniu i narażenia na dym tytoniowy „z drugiej ręki”, szczególnie w kontekście funkcjonowania układu oddechowego.

plakat

Palenie a choroby płuc

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij