Programowanie od podstaw

rok szkolny 2018/2019Możliwość komentowania Programowanie od podstaw została wyłączona

W maju 2019 roku nauczyciele i uczniowie klas I-III brali udział w II etapie projektu „Programowanie od podstaw” (http://szkoladobrzyniewo.pl/2019/03/18/programowanie-od-podstaw/). W części zajęć z wykorzystaniem robotów, tabletów i maty edukacyjnej uczestniczyli pracownicy Politechniki Białostockiej – pan M. Kopczyński oraz pani U. Kużelewska. Eksperci wspierali metodycznie nauczycieli, służyli radą i pomocą w trakcie realizowanych tematów.

24 maja wszystkie klasy wzięły też udział w wycieczce do Białegostoku. Dzieci miały możliwość odwiedzić Politechnikę, uczestniczyć w zajęciach z programowania oraz obejrzeć bardzo ciekawą wystawę „Matematyczny Pociąg” przygotowaną przez gdańskie Hevelianum. Uwagę uczniów przyciągnęło 20 interaktywnych stanowisk oraz wielkoformatowe konstrukcje z klocków. Świat liczb, łamigłówek i zagadek bardzo wszystkich zainteresował. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie. 🙂

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
M. Bibik, J. Kozakiewicz, A. Laskowska, E. Mikucka, A. Szmygiel

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij