Akademia szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania Akademia szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej została wyłączona

Dnia 10 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela. Jak co roku, zaproszeni goście uświetnili swoją obecnością ten wyjątkowy dzień. Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IV i V b pod kierunkiem Pani Anety Kuklicz i Pani Moniki Brzozowskiej, zaś oprawę muzyczną – chór szkolny pod batutą Pani Beaty Petelskiej.

Galeria

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij