Zaproszenie do udziału w projekcie „Start-Up Academy”

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania Zaproszenie do udziału w projekcie „Start-Up Academy” została wyłączona

Zapraszamy Państwa dziecko z klas 5-8 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w bezpłatnych, niekonwencjonalnych zajęciach dydaktycznych w ramach projektu „Start-Up Academy”1, dotyczącego tworzenia innowacyjnych przedsiębiorstw. Państwa dziecko ma możliwość wziąć udział w trzech niezwykle interesujących modułach:
 „Współpracuję – myślę – rozwiązuję” – warsztaty z zakresu myślenia krytycznego, rozwiązywania problemów i pracy w grupach.  „ABC Przedsiębiorczości” – oprócz szeregu warsztatów z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i zarządzania, Państwa dziecko skorzysta z jednodniowego wyjazdu do Warszawy, gdzie spotka przedsiębiorców prowadzących własne start-upy i dowie się, jak one funkcjonują w realnej gospodarce.  „Mój własny start-up. Od pomysłu do wdrożenia” – unikatowe warsztaty z zakresu tworzenia innowacji (Design Thinking) oraz własnych start-up’ów pod okiem Mentorów Biznesu, które zostaną zaprezentowane na specjalnej Gali przed Przedstawicielami Biznesu, Inwestorami, Ekspertami z zakresu innowacji. Najbardziej innowacyjny pomysł zostanie nagrodzony.

Zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem innowacyjnych metod prowadzenia zajęć, tj. gry dydaktyczne, studia przypadków, symulacje prowadzenia przedsiębiorstwa czy też prace w grupach, co jest równoznaczne z tym, że Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudzić.

Dzięki uczestnictwu w projekcie Państwa dziecko rozwinie umiejętności niezbędne na współczesnym rynku pracy tj. kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów czy umiejętność pracy zespołowej. W ramach projektu dodatkowo zrealizowany zostanie cykl zajęć warsztatowych dla rodziców pt. „O wspieraniu talentów i zdolności dzieci”. Projekt umożliwi również Państwu rozwijanie kompetencji wychowawczych i społecznych u swoich dzieci, które zapewnią im lepszy start na rynku pracy.
Obecnie prowadzimy rekrutację do II edycji projektu, która trwa do 31.10.2019 r.
Kartę zgłoszeniową (druk na stronie: https://weif.uwb.edu.pl/rekrutacja-3629) prosimy przesłać na email: startupacademy2@uwb.edu.pl

ULOTKA – Start-up Academy II

LIST DO RODZICÓW – START UP ACADEMY

Karta zgoszeniowa_II edycja_StartUpAcademy

 

Koordynator Projektu
dr Agnieszka Ertman tel. 506 970 661

Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytet w Białymstoku

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij