Szkolne przygody Gangu Słodziaków

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania Szkolne przygody Gangu Słodziaków została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi brali udział w konkursie dla szkół podstawowych: „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, który ma inspirować dzieci do codziennego czytania i obudzić w nich odpowiedzialność za środowisko naturalne.

Klasy I-III otrzymały bezpłatne zestawy książek „Gang Słodziaków. Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany” oraz pakiety materiałów informacyjnych i motywacyjnych, które zachęcały uczniów do codziennego czytania.
Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu Magicznego Drzewa Słodziaków oraz wykorzystania go jako dekoracji w klasowym Dniu Głośnego Czytania. Zapraszamy do oglądania ciekawych prac z całej Polski (w tym naszych 🙂 klasy II b i III a) na stronie: szkolneprzygodyslodziakow.pl/galeria-prac/.

Klasy II b i III a oraz ich Magiczne Drzewa:

MagiczneDrzewoDobrzyniewoD2B.jpg   P1140721.JPG  

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij