Próbny alarm przeciwpożarowy

Rok szkolny 2015/2016Możliwość komentowania Próbny alarm przeciwpożarowy została wyłączona

4 listopada 2019 r trzy długie dzwonki oznajmiły alarm przeciwpożarowy Zgodnie z instrukcją wszyscy uczniowe szkoły, spokojnie i bez paniki udali się na zbiórkę w sali gimnastycznej.Przeprowadzone ćwiczenia miały na w celu sprawdzenie stopnia opanowania umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia pożarem uczniów i pracowników szkoły oraz zasadami postępowania na wypadek pożaru.Nauczyciele zdali raport Dyrektorowi Szkoły o frekwencji. Po przeprowadzonej kontroli budynku przez strażaków informacja o stanie ewakuacji została przekazana Dyrektorowi, który odwołał alarm.

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij