Apel z okazji Święta Niepodległości

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania Apel z okazji Święta Niepodległości została wyłączona

W dniu 8 listopada 2019 r o godzinie 11.00 zebrali się uczniowie naszej szkoły na uroczystym apelu, poświęconym rocznicy odzyskania niepodległości. W obecności pocztu sztandarowego wszyscy uroczyście odśpiewali „Mazurek Dąbrowskiego”. Po nim obejrzeliśmy film „ Drogi do wolności”.  Następnie nauczyciele i uczniowie śpiewali pieśni patriotyczne, takie jak:  „Przybyli ułani”, „My pierwsza brygada”, „Biała róża” i inne.

Akademię pod opieką Pani Petelskiej, Pani Kuklicz, Pani Grzegorczyk  i Pana Panasewicza przygotowali uczniowie z chóru szkolnego.

 

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij