Andrzejki

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania Andrzejki została wyłączona

Andrzejki to wspaniała okazja do wspólnej zabawy. W naszej szkole, jak co roku, dzieci
z klas I-III miały możliwość wzięcia udziału w takiej imprezie. Spotkaliśmy się 29 listopada. Uroczystość rozpoczęła klasa III b, która zaprezentowała krótki montaż słowno-muzyczny. Każdy z nas mógł też „poznać swoją przyszłość” dzięki wróżbom, przygotowanym tradycyjnie już przez trzecioklasistów. Były przepowiednie z kubeczków, ciastek, cukierków, wróżby z zawodami, imionami, a także kolorowymi karteczkami. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały konkursy, tańce przy muzyce i słodki poczęstunek. Dzieci przebrane za różne postacie bawiły się wspaniale.

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij