I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania I miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym została wyłączona

5 grudnia cztery uczennice z klas IIa, IIb, IIIa i IIIb brały udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym pod patronatem Wójta Gminy Dobrzyniewo Duże w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Fastach. W tym roku dzieci musiały się zmierzyć z poezją Ewy Szelburg-Zarembiny. Dzięki wytężonej pracy nad wieloma wierszami oraz życiorysem poetki, dziewczynki z naszej szkoły zajęły I miejsce! Dziękujemy Pani J. Kozakiewicz za liczne spotkania z uczennicami, dzięki którym mogły osiągnąć taki sukces. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

🙂

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij