XIX Gminny Turniej Gier i Zabaw „OLIMPIJKA”

rok szkolny 2019/2020Możliwość komentowania XIX Gminny Turniej Gier i Zabaw „OLIMPIJKA” została wyłączona

11 grudnia 2019 roku odbyła się XIX już „Olimpijka” – Gminny Turniej Gier i Zabaw dla uczniów klas I-III organizowany w naszej szkole. W rywalizacji uczestniczyły drużyny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Fastach, ze Szkoły Podstawowej w Pogorzałkach, Szkoły Podstawowej w Obrubnikach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Aleksandrowie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym. Każda szkoła wytypowała 6 zawodników z poszczególnych klas: pierwszej, drugiej i trzeciej. Drużyny musiały zmierzyć się z 5 konkurencjami, które były odpowiednio punktowane. Sędziowali nauczyciele klas I-III uczący w poszczególnych szkołach. Nad całością czuwał prowadzący turniej – Pan Marek Jamiołkowski oraz Pani Janina Kozakiewicz, która była odpowiedzialna za organizację zabawy.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy wywalczyli  I miejsce dla poszczególnych klas, a tym samym dla szkoły. Na II miejscu uplasowała się Szkoła  Podstawowa w Obrubnikach, III miejsce zdobył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Fastach, IV miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Aleksandrowie, V miejsce – Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach.

Klasyfikacja szczegółowa

klas I :

I miejsce – ZSP w Dobrzyniewie Dużym

II miejsce – ZSP w Nowym Aleksandrowie

III miejsce – SP w Obrubnikach

IV miejsce – ZSP w Fastach

V miejsce – SP w Pogorzałkach

 klas II :

I miejsce – ZSP w Dobrzyniewie Dużym

II miejsce – ZSP w Fastach

III miejsce – ZSP w Nowym Aleksandrowie

IV miejsce – SP w Obrubnikach

V miejsce – SP w Pogorzałkach

 klas III :

I miejsce – ZSP w Dobrzyniewie Dużym, SP w Obrubnikach

II miejsce – ZSP w Fastach

III miejsce – ZSP w Nowym Aleksandrowie

IV miejsce – SP w Pogorzałkach

Na zakończenie Pani dyrektor Ewa Rzemieniecka wręczyła zwycięzcom dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP w Dobrzyniewie Dużym. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę! Zapraszamy za rok. 🙂

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij