Bezpieczne ferie zimowe

rok szkolny 2019/2020Rok szkolny 2015/2016Możliwość komentowania Bezpieczne ferie zimowe została wyłączona

Dnia 16 stycznia 2020 roku odbyło się w naszej szkole spotkanie profilaktyczne z Wójtem Gminy Dobrzyniewo Duże Wojciechem Cybulskim oraz funkcjonariuszami policji. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i drugich. Zaproszeni goście przypomnieli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa, obowiązujące podczas zabaw zimowych oraz innych form spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania lub poza nim. Dodatkowo dzieci zostały wyposażone w kamizelki i opaski odblaskowe.

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij