Szkolny zestaw podręczników

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ZSP DOBRZYNIEWO DUŻE

Informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym nie zakupują podręczników do poszczególnych przedmiotów obowiązkowych. Otrzymają je z biblioteki szkolnej po rozpoczęciu nauki we wrześniu 2018 roku. Podręczniki do nauki religii zostaną przedstawione uczniom we wrześniu.

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

ZSP DOBRZYNIEWO DUŻE

• Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP