Harmonogram spotkań z rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

RMIN SPOTKANIA

TEMAT SPOTKANIA

12 września 2018 r. (środa) Spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas – przedstawienie obowiązującej w ZSP dokumentacji, kalendarium roku szkolnego 2017/2018, wybory do Trójek Klasowych, wybory przedstawicieli Rady Rodziców, sprawy bieżące.
27 września 2018 r. (czwartek) Spotkanie dyrektora z przedstawicielami Rady Rodziców, wybór przewodniczącego, sekretarza, skarbnika RR, wybory komisji, przedstawienie planu pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018, sprawy bieżące
6 listopada 2018 r. (wtorek) Spotkania rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów
12 grudnia 2018 roku (środa) Spotkania rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, przekazanie informacji o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na I semestr roku szkolnego 2017/2018.
17 stycznia 2019 roku (czwartek) Spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły, przekazanie informacji o wynikach nauczania i zachowaniu uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Spotkanie rodziców z wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danych klasach.
26 marca 2019 r. (wtorek)

godz. 16:00 w kl. I – III

godz. 16:30 w kl. IV – VIII  oraz gimnazjum

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.
13 maja 2019 r. (poniedziałek)

godz. 16:00 w kl. I – III

godz. 16:30 w kl. IV – VIII  oraz gimnazjum

Spotkanie rodziców z wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danych klasach – przekazanie informacji o bieżących wynikach nauczania, zachowania. Przekazanie rodzicom przez wychowawców informacji o grożących ocenach niedostatecznych.
Podczas zebrań rodziców konsultacje z nauczycielami uczącymi w klasie są możliwe w godzinach 16:00 – 18:00
  • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

     

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij