Harmonogram spotkań z rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W DOBRZYNIEWIE DUŻYM

TERMIN SPOTKANIA

TEMAT SPOTKANIA

26 września 2017 roku (wtorek) Spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas – przedstawienie obowiązującej w ZSP dokumentacji, kalendarium roku szkolnego 2017/2018, wybory do Trójek Klasowych, wybory przedstawicieli Rady Rodziców, sprawy bieżące.
28 września 2017 roku (czwartek) Spotkanie dyrektora z przedstawicielami Rady Rodziców, wybór przewodniczącego, sekretarza, skarbnika RR, wybory komisji, przedstawienie planu pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018, sprawy bieżące
8 listopada 2017 roku (środa) Spotkania rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów
14 grudnia 2017 roku (czwartek) Spotkania rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, przekazanie informacji o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na I semestr roku szkolnego 2017/2018.
17 stycznia 2018 roku (środa) Spotkanie rodziców z dyrektorem szkoły, przekazanie informacji o wynikach nauczania i zachowaniu uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Spotkanie rodziców z wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danych klasach.
9 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) Spotkanie rodziców z wychowawcami klas, konsultacje rodziców z nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów.
15 maja 2018 roku (wtorek Spotkanie rodziców z wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danych klasach – przekazanie informacji o bieżących wynikach nauczania, zachowania. Przekazanie rodzicom przez wychowawców informacji o grożących ocenach niedostatecznych.
Podczas zebrań rodziców konsultacje z nauczycielami uczącymi w klasie są możliwe w godzinach 16:30 – 18:00
  • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

     

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij