Misja i Wizja

Misja

Pragniemy, aby nasi wychowankowie przebywali w zadbanej, bezpiecznej szkole. Mogli rozwijać swoje umiejętności w kołach zainteresowań. Chcemy rozwijać współpracę z rodzicami, pragniemy również pogłębiać swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach, kursach, warsztatach oraz podnosić kwalifikacje pedagogiczne. Chcemy wprowadzać miłą i przyjazną atmosferę na naszych zajęciach, lekcje prowadzić metodami aktywizującymi naszych wychowanków, które pozwolą im w lepszym stopniu przyswoić materiał objęty programem nauczania. Pragniemy także otoczyć opieką dzieci, które tego potrzebują. Chcemy również utrzymywać kontakt z naszymi absolwentami.

Wizja

Placówki oświatowe wchodzące w skład naszego Zespołu to szkoły kreujące aspiracje edukacyjne dzieci i młodzieży, stwarzające im warunki do uzyskania wykształcenia i wychowania na wysokim poziomie oraz do rozwoju indywidualnych zainteresowań.

W Zespole Szkolno- Przedszkolnym dążymy do osiągnięcia określonych postaw i wartości, które pomogą naszym uczniom uzyskać określony zasób wiedzy i umiejętności. Chcemy, aby nasi wychowankowie wykorzystali go do swobodnego poruszania się we współczesnym świecie, osiągania sukcesów, realizowania swoich planów i marzeń zawodowych i osobistych, przy jednoczesnym otwarciu się na wartości i kulturę Europy oraz świata.

Misja i wizja 2015…

• Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP