Nasze sukcesy

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2016/2017 w Szkole Podstawowej 

WYNIKI UCZNIÓW

KLASA I

Średnia frekwencja – 91,5 %

Najlepsi uczniowie:

Aleksandra Ciołko

Kornelia Głowacka

Izabela Głowacka

Aleksandra Strzałko

Urszula Uścianowska

KLASA IIA

Średnia frekwencja – 91 %

Najlepsi uczniowie:

Oliwia Adamska

Kacper Ciołko

Kacper Kamieński

Marta Lewsza

Julia Pieńczykowska

Paweł Rybołowicz

Gabriela Sieśkiewicz

Amelia Sosnowska

Eshi Ugonoh

Luiza Świsłocka

KLASA II B

Średnia frekwencja – 93 %

Najlepsi uczniowie:

Szymon Jóźwicki

Arkadiusz Adamski

Martyna Sochoń – wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Jesienne Inspiracje”

Maciej Kupiński

Weronika Kuprianowicz

Oliwia Marchalewicz

Kornelia Nasuto

Robert Wopanowicki

Amelia Radziszewska

Małgorzata Rybicka

KLASA III

Średnia frekwencja – 95 %

Najlepsi uczniowie:

Karolina Dunikowska

Jakub Kalinowski

Marta Malinowska

Urszula Olszyńska

Dominika Szarowska

Hanna Zdanowicz

Rafał Zdanowicz

Dominika Nasuto – II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Transport wokół nas”

Rafał Zdanowicz – III miejsce w Gminnym Konkursie „Jesienne Inspiracje”

Marta Malinowska, Kuba Lenkiewicz, Hanna Zdanowicz, Jakub Powichrowski – II miejsce w Gminnym Konkursie Czytelniczym „Magiczny świat poezji – z Janem Brzechwą na wesoło”

KLASA IV A

Średnia frekwencja – 94 %

Średnia klasy: 4,42

Najlepsi uczniowie:

Lena Ignatowska – 5,7, zachowanie wzorowe

Julia Głowacka – 5,5, zachowanie wzorowe

Kinga Bagińska – 5,1, zachowanie wzorowe

Martyna Sieśkiewicz – 5,1, zachowanie wzorowe

Dawid Głuszyński – 5,0, zachowanie wzorowe

Gabriela Milewska – 4,8, zachowanie wzorowe

KLASA IV B

Średnia frekwencja –  98 %

Średnia klasy – 4,53

Najlepsi uczniowie:

Kacper Póltorak – 5,36, zachowanie wzorowe

Martyna Pułtorak – 5,36, zachowanie wzorowe

Kuba Cylwik – 5,0, zachowanie bardzo dobre

Dominika Perkowska – 4,9, zachowanie bardzo dobre

KLASA V

Średnia frekwencja –93 %

Średnia klasy- 4,78

Najlepsi uczniowie:

Agata Hawhannisyan – 5,8, zachowanie wzorowe

Aneta Radziszewska – 5,7, zachowanie wzorowe

Dominika Rzemieniecka – 5,6, zachowanie wzorowe

Alicja Pikulska – 5,4, zachowanie wzorowe

Szymon Dąbrowski- 5,4, zachowanie bardzo dobre

Brygida Pajołek- 5,4, zachowanie bardzo dobre

Julia Rowgało – 5,3, zachowanie wzorowe

Martyna Toczydłowska – 5,3, zachowanie wzorowe

Wiktoria Rybnik – 5,2, zachowanie wzorowe

Zuzanna Sosnowska – 5,1, zachowanie wzorowe

Julia Walendziuk – 5,1, zachowanie badzo dobre

Bartosz Wysocki – 5,0, zachowanie wzorowe

Magda Adamska – 4,8, zachowanie bardzo dobre

Mateusz Citko- 4,8, zachowanie bardzo dobre

KLASA VI

Średnia frekwencja –89 %

Średnia klasy – 4,3

Najlepsi uczniowie:

Wierciszewska Patrycja-  5,5; zachowanie wzorowe

Szczepański Sebastian- 5,3; zachowanie wzorowe

Rybnik Dawid – 5,1; zachowanie wzorowe

Sokólski Mateusz – 4,9; zachowanie wzorowe

Dobrzyńska Zofia – 4,8; zachowanie wzorowe

Sokólski Adam – 4,8 zachowanie wzorowe

Kamieński Mateusz – 4,8; zachowanie wzorowe

Doroch Kevin Brian – 4,8; zachowanie dobre

 

WYNIKI NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W  ROKU SZKOLNYM 2015/2016 

KLASA I A

Adamska Oliwia

Bielawska Patrycja

Ciołko Kacper

Czemiel Filip

Kamieński Kacper

Lewsza Marta

Rybołowicz Paweł

Sieśkiewicz Gabriela

Sosnowska Amelia

Ugonoh Eshi

KLASA I B

Arkadiusz Adamski

Szymon Jóźwicki

Maciej Kupiński

Weronika Kuprianowicz

Oliwia Marchalewicz

Amelia Radziszewska

Małgorzata Rybicka

Martyna Sochoń

KLASA III A

Lena Ignatowska

Martyna Sieśkiewicz

Julia Głowacka

Emilia Suchocka

Gabriela Milewska

Kinga Bagińska

Kinga Bielawska

Bartosz Mokicki

KLASA III B

Kacper Półtorak

Martyna Pułtorak

Adrian Łapiński

Kuba Cylwik

Dominika Perkowska

Magdalena Sokólska

Aneta Kulesza

Klaudia Sokólska

KLASA IV

Aneta Radziszewska         5,7

Agata Howhannisyan       5,6

Szymon Dąbrowski           5,5

Alicja Pikulska                   5,4

Bartosz Wysocki               5,1

Brygida Pajołek                  5,4

Dominika Rzemieniecka    5,3

Martyna Toczydłowska      5,2

Julia Walendziuk                5,1

Magda Adamska                 5,0

Wiktoria Rybnik                 5,0

Julia Rowgało                     5, 2

Adrian Żukowski               4,9

Mateusz Citko                    4,9

Zuzanna Sosnowska          4,8

Julia Trocka                        4,8

KLASA V

Wierciszewska Patrycja          5,3

Rybnik Dawid                           5,3

Dobrzyńska Zofia                     5,3

Sokólski Mateusz                       5,2

Szczepański Sebastian             5,0

Sokólski Adam                          5,0

Sochoń Patryk średnia             4,9

Kamieński Mateusz                  4,9

Bernatowicz Patrycja                 4,8

Kucharczuk Julia                      4,8

Doroch Kevin Brian                 4,8

KLASA VI A

Amelia Choncer                  5, 8

Aleksandra Uścianowska   5, 5

Sylwia Adamska                  5, 5

Paulina Sciepko                   5, 3

Emilia Winnicka                 5, 3

Paweł Łuniewski                4, 9

Weronika Żak                      4, 9

Wiktoria Żak                        4, 8

Jakub Sokólski                      4, 8

Jakub Radziszewski              4, 8

KLASA VI B

Ewelina Wysocka  5,54

Adam Trocki          5,45

Julia Bruszewska    5,0

Mateusz Gilewski   4,8

Marta Charyło        4,8

Karolina Przybylska 4,8

Karolina Rafałko     4,8

Oliwia Siewko         4,8

 


WYNIKI NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 

KLASA I A

Średnia frekwencja – 94 %

Najlepsi uczniowie:

Kacper Ciołko

Kacper Kamieński

Marta Lewsza

Paweł Rybołowicz

Amelia Sosnowska

KLASA I B

Średnia frekwencja – 99 %

Najlepsi uczniowie:

Arkadiusz Adamski

Szymon Jóźwicki

Maciej Kupiński

Weronika Kuprianowicz

Martyna Sochoń

KLASA II

Średnia frekwencja – 99 %

Najlepsi uczniowie:

Karolina Dunikowska

Marta Malinowska

Dominika Szarowska

Wiktoria Trykozko

Hanna Zdanowicz

Rafał Zdanowicz

Kuba Lenkiewicz

Jakub Powichrowski

KLASA III A

Średnia frekwencja – 95 %

Najlepsi uczniowie:

Lena Ignatowska

Gabriela Milewska

Martyna Sieśkiewicz

Julia Głowacka

Dawid Głuszyński

Bartosz Mokicki

Kinga Bagińska

KLASA III B

Średnia frekwencja – 97 %

Najlepsi uczniowie:

Kacper Półtorak

Adrian Łupiński

Jakub Cylwik

Martyna Pułtorak

Magdalena Sokólska

Aneta Kulesza

Dominika Perkowska

KLASA IV

Średnia frekwencja –  95 %

Średnia klasy – 4,69

Najlepsi uczniowie:

Aneta Radziszewska, śr. 5,55, zachowanie wzorowe

Agata Howhannisyan, śr. 5,45, zachowanie wzorowe

Szymon Dąbrowski, śr.5,18, zachowanie wzorowe

Alicja Pikulska, śr. 5,18, zachowanie wzorowe

Bartosz Wysocki, śr. 5,18, zachowanie bardzo dobre

Brygida Pajołek, śr. 5,09, zachowanie 5,09, zachowanie wzorowe

Dominika Rzemieniecka, śr. 5,09, zachowanie wzorowe

Martyna Toczydłowska, śr. 5,09, zachowanie wzorowe

Julia Walendziuk, śr. 5,09, zachowanie wzorowe

Magda Adamska, śr. 5,0, zachowanie bardzo dobre

Wiktoria Rybnik, śr 5,0, zachowanie bardzo dobre

Julia Rowgało, śr4,91, zachowanie wzorowe

KLASA V

Średnia frekwencja –94 %

Średnia klasy- 4,3

Najlepsi uczniowie:

Patrycja Wierciszewska, śr. 5,4, zachowanie wzorowe

Mateusz Sokólski, śr. 5,3 zachowanie wzorowe

Dawid Rybnik, śr. 5,3, zachowanie wzorowe

Sebastian Szczepański, śr. 5,2 zachowanie wzorowe

Patrycja Bernatowicz, śr. 4,9, zachowanie bardzo dobre

Zofia Dobrzyńska, śr. 4,9, zachowanie bardzo dobre

Mateusz Kamieński, śr. 4,8, zachowanie wzorowe

Julia Kucharczuk, śr. 4,8, zachowanie bardzo dobre

Patryk Sochoń, śr. 4,8, zachowanie bardzo dobre

KLASA VI A

Średnia frekwencja –94 %

Średnia klasy – 4,3

Najlepsi uczniowie:

Amelia Choncer, śr. 5,64, zachowanie wzorowe

Aleksandra Uścianowska, śr. 5,55, zachoewanie wzorowe

Sylwia Adamska, śr. 5,27, zachowanie wzorowe

Paulina Sciepko, śr. 5,18, zachowanie wzorowe

Paweł Łuniewski, śr.4,19, zachowanie wzorowe

KLASA VI B

Średnia frekwencja –94 %

Średnia klasy – 4,27

Najlepsi uczniowie:

Ewelina Wysocka, śr. 5,45, zachowanie wzorowe

Adam Trocki, śr. 5,18, zachowanie bardzo dobre

Julia Bruszewska, śr. 5,0, zachowanie bardzo dobre

Mateusz Gilewski, śr. 4,81, zachowanie bardzo dobre

Sukcesy w Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w roku szkolnym 2014/2015

Sprawdzian 2015

Osiągnięcia  uczniów klas I-VI w roku szkolnym 2014/2015

Rok szkolny 2017/2018

Z dumą informujemy, że Gabriela Opońska oraz Aleksandra Uścianowska z klasy IIC zdobyły I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Historycznym pod hasłem „Z miłości do niepodległej Ojczyzny… – życie i działalność Generała Władysława Andersa”. Gabrysia otrzymała nagrodę w kategorii film o generale Władysławie Andersie, a Ola – w kategorii prezentacja. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa. Uczennice odebrały nagrody w obecności Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego oraz wiceprezydenta Białegostoku Rafała Rudnickiego. Prace powstały pod kierunkiem pani Anny Móżdżyńskiej.


W dniu 28 maja 2018 roku w Naszej Szkole odbyły się Zawody Sportowo-Obronne z okazji „Dnia Weterana”. Młodzież rywalizowała rzucając granatem RG-42.

Wśród dziewczyn 1 miejsce zdobyła Patrycja z 3 A i Aleksandra z 3 B, Wiktoria z 3 B była trzecia.

W kategorii chłopców tryumfował Bartek z 3 B, Kacper z 3 A był drugi.

Powodzenia w szkole średniej.

 

 

 

 

 

 


Rok szkolny 2016/2017

Dni Patronalne Miasta Białegostoku

Nasza uczennica –  dzisiaj już absolwentka – Aleksandra Ściepko z klasy IIIC podczas Dni Patronalnych Miasta Białegostoku odebrała  wyróżnienie w konkursie literackim Dary  Serca. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w czerwcu, ale uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 września w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej. Nagrodę wręczał Biskup Henryk Ciereszko  oraz wiceprezydent Rafał Rudnicki. Praca powstała pod kierunkiem pani Anny Móżdżyńskiej.


Wojewódzki konkurs Geograficzny ‚Kontynenty Świata”

I miejsce Anna Sobolewska kl.IB

 Laureaci :

Damian Kobeszko kl.III A

Patrycja Więckowska kl.II A

Aleksandra Walendziuk kl.II B


Wyniki wojewódzkich konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017:

Do etapu rejonowego Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych przeszli następujący uczniowie:

– z biologicznego –

  • Damian Kobeszko, kl. III a

  • Martyna Radziszewska, kl. III a

  • Julia Rutkowska, kl. III c

Opiekun – p. Agnieszka Konopko

– z geograficznego –

  • Damian Kobeszko, kl. III a

  • Aleksandra Walendziak, kl. II b

  • Bartłomiej Cylwik, kl. II b

Opiekun – p. Ewa Rzemieniecka

– z języka francuskiego –

  • Sebastian Kłoczko, k. II a

Opiekun – p. Sylwia Dobrogowska

– z języka polskiego –

  • Martyna Radziszewska, kl. III a

Opiekun – p. Katarzyna Adamska



Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2016/2017 w Publicznym Gimnazjum 

WYNIKI UCZNIÓW

KLASA I A

Średnia klasy- 3,3 ,średnia frekwencja -95 %

Najlepsi uczniowie:

Magdalena Ciołko – 4,54, zachowanie bardzo dobre

Adam Trocki – 4,54, zachowanie bardzo dobre

Oliwia Siewko – 4,5, zachowanie wzorowe

Anita Marczewska – 4,38, zachowanie dobre

Dominika Kulikowska – 4,31, zachowanie bardzo dobre

KLASA I B

Średnia klasy-3,48  , średnia frekwencja – 94 %

Najlepsi uczniowie:

Anna Sobolewska – 5,92, zachowanie wzorowe

Małgorzata Kucbor – 4,6, zachowanie wzorowe

Ania Roginela – 4,6, zachowanie wzorowe

Aleksander Opolski – 4,5, zachowanie wzorowe

Michał Ściepko – 4,5, zachowanie wzorowe

KLASA I C

Średnia klasy- 3,78 , średnia frekwencja – 94 %

Najlepsi uczniowie:

Natalia Rydzewska – 5,08, zachowanie wzorowe

Gabriela Opońska – 5,0, zachowanie wzorowe

Aleksandra Uścianowska – 4,92, zachowanie wzorowe

Julia Bruszewska – 4,69, zachowanie bardzo dobre

Paulina Sciepko – 4,69, zachowanie bardzo dobre

KLASA II A

Średnia klasy – 3,52 , średnia frekwencja – 92 %

Najlepsi uczniowie:

Urszula Babińska – 5,0, zachowanie wzorowe

Natalia Sosnowska – 4,64, zachowanie dobre

Dawid Kraszewski – 4,64, zachowanie wzorowe

KLASA II B

Średnia klasy- 3,57 , średnia frekwencja – 95,8 %

Najlepsi uczniowie:

Bartłomiej Cylwik – 5,36, zachowanie wzorowe

Aleksandra Walendziuk- 5,57, zachowanie wzorowe

Aleksandra Zdanowicz – 5,29, zachowanie wzorow

Justyna Wojciechowska – 4,86, zachowanie wzorowe

KLASA III A

Średnia klasy-4,02, średnia frekwencja – 88 %

Najlepsi uczniowie:

Martyna Radziszewska – 5,88, zachowanie wzorowe

Damian Kobeszko – 5,59, zachowanie wzorowe

Weronika Biełaga – 5,0, zachowanie wzorowe

Lusine Hawhannisyan  – 5,06, zachowanie wzorowe

Zuzanna Dąbrowska – 4,88, zachowanie bardzo dobre

Julia Wysocka – 4,88, zachowanie wzorowe

KLASA III B

Średnia klasy- 3,4, średnia frekwencja – 87 %

Najlepsi uczniowie:

Natalia Bielawska – 4,82, zachowanie wzorowe

Kamila Skórczyńska – 4,82, zachowanie wzorowe

Adrian Skórczyński – 4,47, zachowanie bardzo dobre

Małgorzata Wyszyńska – 4,35, zachowanie wzorowe

KLASA III C

Średnia klasy- 3,86 , średnia frekwencja –  86 %

Najlepsi uczniowie:

Katarzyna Wiszowata – 5,24, zachowanie wzorowe

Maciej Woroszyło – 4,94, zachowanie dobre

Weronika Adamska – 4,88, zachowanie wzorowe

Julia Rutkowska – 5,47, zachowanie wzorowe

 

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE w II smestrze roku szkolnego 2015/16

KLASA I A

Babińska Urszula 5, 38

Kraszewski Dawid 4, 92

Ewa Lenkiewicz 4, 85

Patrycja Więckowska 4, 77

KLASA I B

Cylwik Bartłomiej 5, 62

Hancewicz Aneta 4, 77

Walendziuk Aleksandra 5, 62

Zdanowicz Aleksandra 5, 23

KLASA II A

Martyna Radziszewska 6,0

Damian Kobeszko 5,5

Weronika Biełaga 5,14

Julia Wysocka 5,07

Lusine Howhannisyan 5,07

Zuzanna Dąbrowska 4,9

KLASA II B

Bielawska Natalia – średnia ocen 4,93

Skórczyńska Kamila – średnia ocen 4,86

Toczydłowski Adrian – średnia ocen 4,43

Wyszyńska Małgorzata – średnia ocen 4,29

Kraszewska Zuzanna – średnia ocen 4,0

KLASA II C

Julia Rutkowska 5,36

Katarzyna Wiszowata 5,36

Aleksandra Ściepko 4,86

Maciej Woroszyło 4,79

Weronika Przybyłek 4,78

KLASA III A

Angelika Ratkiewicz 5,5

Stefania Pasek 5,39

Michalina Storonowicz 5,11

Wiktoria Baraszkiewicz 5,06

Krzysztof Dąbrowski 5,06

Błażej Łukaszewicz 4,94

Iga Rosołowska 4,89

KLASA III B

Sobolewska Magdalena 5,83- stypendium wójta

Czajkowska Karolina 5,39

Łoś Natalia 5,17

Chlebowicz Jakub 5,11

Zdanowicz Maurycy 4,94

Kucbor Mirosław 4,89

Kulikowska Magdalena 4,83

Wyszyński Adam 4,83

KLASA III C

Przemysław Urban 5,6

Jakub Kłosek 5,6

Izabela Ślinko 5,44

Magdalena Zawadzka 5,33

Kacper Szczepański 5,2

Szymon Więckowski 5,0

Katarzyna Sadowska 4,94

Kamil Adamski 4,83

Maciej Wojciechowski 4,78

Wioleta Lenczewska 4,78

Natalia Więckowska 4,78


Laureaci wojewódzkich  konkursów przedmiotowych PG 
Michalina Storonowicz, jezyk angielski, kl. III a finalistka
Jakub Kłosek, geografia kl. III c laureat
Przemysław Urban, biologia, kl. III c laureat

WYNIKI NASZYCH NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016
KLASA I A

Średnia klasy- 3,51 ,średnia frekwencja -93 %
Najlepsi uczniowie:
Urszula Babińska – śr. 5,15, zachowanie wzorowe
Ewa Lenkiewicz – śr. 4,62, zachowanie wzorowe
Patrycja Więckowska – śr. 4,54, zachowanie bardzo dobre

KLASA I B
Średnia klasy- 3,59 , średnia frekwencja – 94 %
Najlepsi uczniowie:
Bartłomiej Cylwik – śr. 5,55, zachowanie wzorowe, 100% frekwencja
Aleksandra Walendziuk – śr. 5,27, zachowanie wzorowe
Aleksandra Zdanowicz – śr. 5,27, zachowanie wzorowe

KLASA II A
Średnia klasy- 3,8 , średnia frekwencja – 87 %
Najlepsi uczniowie:
Martyna Radziszewska – śr. 5,86, zachowanie wzorowe
Damian Kobeszko – śr. 5,36, zachowanie wzorowe
Weronika Biełaga – śr. 5,14, zachowanie wzorowe
Julia Wysocka – śr. 5,14, zachowanie wzorowe

KLASA II B
Średnia klasy – 3,15 , średnia frekwencja – 88 %
Najlepsi uczniowie:
Natalia Bielawska – śr. 4,64, zachowanie wzorowe
Adrian Toczydłowski – śr. 4,64, zachowanie wzorowe
Kamila Skórczyńska – śr. 4,29, zachowanie wzorowe

KLASA II C
Średnia klasy- 3,6 , średnia frekwencja – 92 %
Najlepsi uczniowie:
Katarzyna Wiszowata – śr. 5,0, zachowanie wzorowe
Julia Rutkowska – śr. 4,93, zachowanie wzorowe

KLASA III A
Średnia klasy-3,63, średnia frekwencja – 89 %
Najlepsi uczniowie:
Angelika Ratkiewicz – śr. 5,2, zachowanie wzorowe
Stefania Pasek – śr. 4,73, zachowanie wzorowe
Michalina Storonowicz – śr. 4,73, zachowanie bardzo dobre

KLASA III B
Średnia klasy- 3,77 , średnia frekwencja – 90 %
Najlepsi uczniowie:
Magdalena Sobolewska – śr. 5,4, zachowanie wzorowe
Karolina Czajkowska – śr. 4,87, zachowanie wzorowe
Natalia Łoś – śr. 4,73, zachowanie wzorowe

KLASA III C
Średnia klasy- 3,61 , średnia frekwencja – 92 %
Najlepsi uczniowie:
Jakub Kłosek – śr. 5,33, zachowanie wzorowe
Przemysław Urban – śr. 5,27, zachowanie wzorowe
Izabela Ślinko – śr. 5,0, zachowanie wzorowe
Magdalena Zawadzka – śr. 4,8, zachowanie wzorowe


21 listopada w sali kinowej przy parafii Wniebowzięcia NMP odbył się VI Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej. Organizatorem przeglądu było Stowarzyszenie „Wspólne dobro – wspólny cel”. Poziom wykonywanych utworów był bardzo wysoki. Nasze gimnazjum reprezentowały dwie uczennice – Natalia Firysiuk i Justyna Wojciechowska. Justyna odniosła ogromny sukces – zajęła II miejsce w swojej kategorii. Imprezę zakończyło wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz koncert laureatów, podczas którego Justyna mogła jeszcze raz zaprezentować swój talent artystyczny. Gratulujemy naszej uczennicy i czekamy na dalsze sukcesy.


Właśnie zakończył się etap szkolny Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku. Do kolejnego etapu – rejonowego – zakwalifikowali się nasi gimnazjaliści. Są to:

– Jakub Chlebowicz, klasa III b – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
– Michalina Storonowicz, klasa III a – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

– Przemysław Urban, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Biologiczny
– Magdalena Zawadzka, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Biologiczny
– Martyna Radziszewska, klasa II a – Wojewódzki Konkurs Biologiczny

-Jakub Kłosek, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Geograficzny
-Przemysław Urban, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Geograficzny
– Damian Kobeszko, klasa II a – Wojewódzki Konkurs Geograficzny

– Przemysław Urban, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Chemiczny
– Szymon Więckowski, klasa III c – Wojewódzki Konkurs Chemiczny


Sukcesy w Publicznym Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015

Egzamin 2015

 Podsumowanie wyników nauczania uczniów PG w roku szkolnym 2014/2015.

  • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

     

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij