Programy i projekty

Szkolna baza projektów 2019/2020

Szkolna baza projektów 2017/2018

Szkolna baza projektów 2016/2017

Nauka języka angielskiego – priorytet w naszej szkole

Uczniowie uczęszczający do zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym mogą poszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać zainteresowania i umiejętności podczas realizacji licznych programów oraz projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz funduszy krajowych.

Obecnie realizowane projekty


Zrealizowane projekty

  • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

     

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij