Rozkład jazdy autobusów

Rozkład przywozów autobusów szkolnych od 02.09.2019 r.

W pierwszej kolejności będą przywożone i  odwożone dzieci do tego uprawnione. W przypadku wolnych miejsc także dzieci, które do tej pory dojeżdżały autobusem szkolnym.

Godziny odwozów są orientacyjne i mogą ulec zmianie w związku z prowadzonymi remontami dróg i zmianą planu lekcji oraz organizacją pracy w poszczególnych szkołach.

Autobus 2

6.30 Kopisk wieś dzieci starsze

6.40 Chraboły

6.50 Zalesie

7.00 Kzińce

7.05 Obrubniki szkoła

7.10 Krynice

7.15 Szkoła Dobrzyniewo Duże

7.20 Dobrzyniewo Kościelne

7.30 Leńce

7.40 Szkoła Nowe Aleksandrowo

7.45 Dobrzyniewo Kościelne,Dobrzyniewo Duże (cegielnia)

7.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże

7.55 Gniła wieś (przystanek w środku wsi)

8.00 Gniła kolonia

8.05 Jaworówka (przystanek w środku wsi), Jaworówka kolonia, Dobrzyniewo Duże za torami

8.10 Szkoła Dobrzyniewo Duże


Rozkład odwozów autobusów szkolnych od 03.09.2019 r.

Autobus 1

12.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże -Krynice, Kozińce, Chraboły

13.00 Szkoła Obrubniki – Kozińce, Zalesie, Chraboły (kurs I)

13.40 Szkoła Obrubniki – Kulikówka, Ponikła, kolonia Ponikła

14.00 Szkoła Nowe Aleksandrowo -Leńce, Ogrodniki, Dobrzyniewo Kościelne

14.45 Szkoła Dobrzyniewo Duże -Krynice, Kozińce,Zalesie, Chraboły

14.55 Szkoła Obrubniki – Kozińce

15.10 Szkoła Obrubniki – kolonia Ponikła, Ponikła

15.40 Szkoła Nowe Aleksandrowo -Leńce, Ogrodniki, Dobrzyniewo Kościelne

16.00 Szkoła Dobrzyniewo Duże -Krynice, Kozińce, Chraboły

16.10 Szkoła Obrubniki -Krynice, Kozińce, Chraboły.

Autobus 2

12.50 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła, Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne

13.20 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Bohdan,Letniki, Podleńce Ponikła

14.30 Szkoła Obrubniki -Kozińce

14.45 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła,Gniła kolonia,  Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne

15.30 Szkoła Nowe Aleksandrowo – Bohdan,Letniki, Podleńce Ponikła

16.05 Szkoła Dobrzyniewo Duże – Gniła, Jaworówka, Dobrzyniewo Kościelne (wtorek, środa, czwartek)

 

  • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

     

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij