Życie sportowe szkoły

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Choroszczy.

dav

W poniedziałek 9 grudnia 2019 roku uczestniczyliśmy w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej  o Puchar Burmistrza Choroszczy. Gospodarzem tych zawodów była Szkoła Podstawowa  w Choroszczy.

W zawodach wystartowało 5 szkół, które rozegrały turniej systemem „każdy z każdym”. Mierzyliśmy się z drużynami z SP 3 Białystok, SP Choroszcz I i II, SP Zabłudów.

W turnieju rozegraliśmy cztery mecze. Odnieśliśmy dwa zwycięstwa i ponieśliśmy dwie porażki, ostatecznie zajmując III miejsce.

Wyniki naszej drużyny.

SP Dobrzyniewo Duże – SP 3 Białystok 5 – 1 – bramki zdobywali: Ciołko Kacper x 2, Czemiel Filip, Kamieński Kacper, Zawadzki Michał

SP Dobrzyniewo Duże – SP Choroszcz II – 1 – 0 – bramka: Ciołko Kacper

SP Dobrzyniewo Duże – SP Choroszcz II – 0 – 2

SP Dobrzyniewo Duże – SP Zabłudów – 0 – 3

Każda ze szkół została nagrodzona pamiątkowym pucharem, oraz zostały przyznane indywidualne wyróżnienia.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Tomasz Makarewicz, a najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został uznany Kacper Ciołko.

Drużyna wystąpiła w składzie: Makarewicz Tomasz, Milewski Oskar, Ciołko Kacper, Czemiel Filip, Kamieński Kacper, Rybołowicz Paweł, Biełaga Miłosz, Powichrowski Jakub, Zawadzki Michał, Zdanowicz Rafał, Głuszyński Michał.

Gratulujemy uczniom udziału i postawy na boisku.Galeria


Igrzyska  powiatu białostockiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

Dnia 28.10.2019 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego                     w Dobrzyniewie Dużym odbyły się igrzyska dzieci powiatu białostockiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Zawody chłopców i dziewcząt były rozgrywane systemem „każdy z każdy”.

Zespoły zostały nagrodzone przez dyrektora szkoły, panią Ewę Rzemieniecką.  pamiątkowymi pucharami.

Zawody przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Marek Jamiołkowski, Bartłomiej Zawadzki, Emilia Walenciej

Wyniki  i galeria


BRAWO. Awans chłopców z klas 5-6 do finałowego turnieju piłki nożnej o „Puchar Tymbarku”.

sdr

W piękny październikowy poniedziałek uczestniczyliśmy w powiatowych eliminacjach ogólnopolskiego turnieju piłki nożnej o „Puchar Tymbarku”. Gospodarzem tych zawodów od kilku lat jest miasto Zabłudów i tam też się udaliśmy licząc na dobrą grę, ale też może po cichutku na dobry wynik naszej reprezentacji szkoły w kategorii U-12, czyli chłopców z klas 5 i 6.

W zawodach wystartowało 10 szkół z terenu powiatu białostockiego, które zostały podzielone na dwie grupy po pięć drużyn.

My znaleźliśmy się w grupie B, a razem z nami rywalizowały szkoły z Choroszczy , Wasilkowa, Turośni Kościelnej i Gródka.

W meczu otwarcia zmierzyliśmy się z ekipą z Choroszczy. Wiedzieliśmy, że to będzie wymagający przeciwnik, ale wierząc we własne możliwości i umiejętności zagraliśmy dobre spotkanie i pokonaliśmy przeciwników 1-0. Bramkę w tym meczu strzelił Rybołowicz Paweł. Drugi mecz to zwycięstwo z Gródkiem 2-0, a bramki strzelili Ciołko Kacper i Biełaga Miłosz. Mecz numer 3 to pewne zwycięstwo 4-0 ze szkołą     z Wasilkowa. Okazałym łupem bramkowym w tym meczu podzielili się Kamieński Kacper, Czemiel Filip, Ciołko Kacper, Biełaga Miłosz. Na zakończenie rywalizacji grupowej zagraliśmy ze szkoła z Turośni Kościelnej i tym razem również wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku pokonując rywali 1-0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Czemiel Filip.

W grupie B zajęliśmy 1 miejsce z kompletem 12 punktów i teraz czekał nas półfinał turnieju ze Szkołą z Kleosina. Mecz był wyrównany i zakończył się bezbramkowym remisem. Rzuty karne miały rozstrzygnąć, która szkoła zagra w wielkim finale. Okazaliśmy się skuteczniejsi od przeciwnika w wykonywaniu i obronie rzutów karnych i to my cieszyliśmy się ze zwycięstwa 2-0.

Po tym meczu czekał na nas finał, a w nim nasz grupowy rywal SP Choroszcz.  Ten mecz miał już ogromną stawkę, bo tylko zwycięstwo dawało awans na finał wojewódzki rozgrywek o „Puchar Tymbarku” i każda z drużyn chciałaby z pewnością w nim zagrać.  Chłopcy zagrali wyśmienite zawody i wygrali 2-0, a obie bramki strzelił Czemiel Filip.

Na uwagę i pochwałę zasługuje fakt, iż odnieśliśmy w turnieju same zwycięstwa, a drużyna nie straciła żadnej bramki, nawet z rzutu karnego, który obronił nasz bramkarz.

Czekając na rozgrywki finałowe gratulujemy wszystkim ich wysiłku i poświęcenia, oraz trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

 

dav

dav

dav

 

dav

 

 

 

 

 

dav

 

 


Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 1.10.2019

Kapryśna październikowa pogoda nie przeszkodziła najlepszym z biegaczy przełajowych z ZSP w Dobrzyniewie Dużym w udziale w Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800 m. Kierunek – Supraśl. Po drodze na miejsce syciliśmy oczy kolorami jesieni, dopingując się nawzajem przed startem.

Owocem naszego wspólnego wysiłku (bo to wszak biegi sztafetowe, gdzie najważniejsza jest współpraca) jest awans do dalszego etapu drużyn chłopców z klas IV-VI i klas VII-VIII oraz dziewcząt z klas VII-VIII.

Zawody to nie tylko bieganie. Na rozgrzewkę oprócz ćwiczeń podawana była ciepła herbata, a nasi opiekunowie poza mierzeniem czasów robili wszystko, by nasze nogi poniosły nas jak najdalej i jak najszybciej.

Już w październiku czekają nas kolejne lekkoatletyczne emocje na kolejnym etapie zawodów.

Gratulujemy wszystkim ich wysiłku i poświęcenia oraz trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Galeria


Dnia 7 grudnia 2018 roku w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym chłopców                      i dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta w składzie Magdalena Citko, Gabriela Konopka, Rzemieniecka Dominika, Jasińska Zuzanna zwyciężyły we wszystkich meczach i zajmując pierwsze miejsce zostały Mistrzem Województwa Podlaskiego.

Chłopcy w składzie Baszeń Kacper, Bawerna Damian, Dąbrowski Szymon wygrali jeden mecz, a dwa przegrali i ostatecznie  zajęli miejsce piąte.


DRUŻYNA DZIEWCZĄT KLAS 4-6 SREBRNYMI MEDALISTKAMI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

 

Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Dnia 4 grudnia 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym odbył się Finał Województwa Podlaskiego Igrzysk Dzieci w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta z klas 4 – 6  w składzie Rybnik Wiktoria, Głowacka Julia, Bagińska Kinga, Milewska Gabriela w zawodach zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i ostatecznie zajęły drugie miejsce w województwie podlaskim.

 


Drużynowe Biegi Przełajowe 25.X.2018 r.

sdr

sdr

sdr

dav

dav


Sztafetowe Biegi Przełajowe – 2.X.2018

dav

dav

dav

dav

 


 

 

Finały Województwa Podlaskiego.

W dniach 29 i 30 listopada nasza szkoła była gospodarzem Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie chłopców i dziewcząt. Zawody uroczyście rozpoczęła Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dobrzyniewie Dużym Ewa Rzemieniecka, oraz Pan Marek Sadowski z Podlaskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku. Zwycięskie drużyny i najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami i statuetkami, a nagrody wręczyli Prezes PWSZS w Białymstoku Pan Kazimierz Gwiazdowski, oraz Pani Dyrektor Ewa Rzemieniecka.

29.11.2017r. Magdalena Citko, Ewa Lenkiewicz, Gabriela Konopka, Zuzanna Jasińska w finale województwa podlaskiego zajęły trzecie miejsce. Chłopcy zaś w składzie Patryk Dobrogowski, Jakub Wojtecki, Damian Bawerna, Jakub Baszeń zajęli miejsce piąte.

30.11.2017r.  Rzemieniecka Dominika, Rybnik Wiktoria, Głowacka Julia, Bagińska Kinga         w finale województwa podlaskiego zajęły trzecie miejsce, natomiast chłopcy w składzie Kacper Półtorak, Kuba Cylwik, Kuba Lenkiewicz uplasowali się na siódmym miejscu.


Półfinały Województwa Podlaskiego.

Dnia 17.11.2017 r. w turnieju półfinałowym Igrzysk Dzieci rozgrywanym naszej szkole drużyna dziewcząt wśród trzynastu zespołów wywalczyła pierwsze miejsce, a chłopcy wśród jedenastu drużyn miejsce drugie.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli awans do najlepszej ósemki drużyn startujących w  finałach wojewódzkich.

Tego samego dnia  w turnieju półfinałowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej rozgrywanym naszej szkole drużyna dziewcząt wśród jedenastu zespołów wywalczyła pierwsze miejsce, a chłopcy wśród jedenastu drużyn miejsce drugie. Również dało to awans do najlepszej ósemki województwa podlaskiego.

Zawody szkół średnich na etapie półfinału zostały rozegrane 9.11.2017 roku. 


Mistrzostwa Powiatu Białostockiego.

Dnia 08.11.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym odbyły się Igrzyska Dzieci Powiatu Białostockiego w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Dziewczęta  w składzie Rzemieniecka Dominika, Rybnik Wiktoria, Głowacka Julia, Bagińska Kinga zajęły pierwsze miejsce. Chłopcy w składzie Dąbrowski Szymon, Żukowski Adrian, Półtorak Kacper, Lenkiewicz Kuba zajęli drugie miejsce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli awans do półfinałów wojewódzkich.

W tym samym dniu  rozegrane zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Białostockiego                  w drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

Magdalena Citko, Ewa Lenkiewicz, Gabriela Konopka, Zuzanna Jasińska zajęły pierwsze miejsce. Chłopcy w składzie Patryk Dobrogowski, Jakub Wojtecki, Damian Bawerna, Jakub Baszeń zajęli trzecie miejsce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wywalczyli awans  do półfinałów wojewódzkich.


Dnia 27 września 2017 roku w Supraślu, odbyły się Igrzyska Dzieci szkół podstawowych powiatu białostockiego w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 7 drużyny chłopców i 8 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu białostockiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

chłopcy: Mateusz Citko, Konrad Palikot, Adrian Żukowski, Hubert Wnorowski, Jakub Szcześniak, Michał Zawadzki, Igor Pietraszewski, Rafał Zdanowicz, Kuba Lenkiewicz, Kamil Sochoń, Szymon Dąbrowski.

dziewczęta: Lena Ignatowska, Kinga Bagińska, Magdalena Sokólska, Julia Głowacka, Emilia Suchocka, Martyna Pułtorak, Klaudia Sokólska, Zuzanna Sosnowska, Julia Trocka, Agata Howhannisyan, Aneta Radziszewska, Wiktoria Rybnik.

W klasyfikacji szkół uzyskaliśmy:

chłopcy – VI miejsce – awans do półfinału wojewódzkiego

dziewczęta – VII miejsce


Dnia 27 września 2017 roku w Supraślu, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych powiatu białostockiego w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowało 6 drużyny chłopców i 8 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych powiatu białostockiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

chłopcy: Adam Trocki, Sebastian Kamiński, Jakub Radziszewski, Oliwier Roszkowski, Paweł Łuniewski, Marcin Radziszewski, Kacper Baszeń, Jakub Kozłowski, Paweł Naumnik, Sebastian Kłoczko, Dawid Kraszewski, Mateusz Fidrocki.

dziewczęta: Weronika Kraszewska, Zuzanna Jasińska, Sandra Trocka, Dominika Kulikowska, Katarzyna Wojtecka, Wiktoria Kraszewska, Magdalena Citko, Kinga Ignatowicz, Ewa Lenkiewicz, Wiktoria Sidorska, Kalia Tołwińska, Urszula Babińska,

W klasyfikacji szkół uzyskaliśmy:

chłopcy – IV miejsce – awans do półfinału wojewódzkiego

dziewczęta – V miejsce – awans do półfinału wojewódzkiego

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udziału w zawodach.
Rok szkolny 2016/2017

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkolono – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym rozegrany został halowy turniej piłki nożnej Szkół Podstawowych Gminy Dobrzyniewo Duże.

W zawodach wzięło udział 5 drużyn. Swoje szkoły reprezentowali uczniowie z Pogorzałek, Obrubnik, Nowego Aleksandrowa, Fast i gospodarze zawodów z Dobrzyniewa Dużego. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Wszystkie szkoły zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, a najlepsi zawodnicy pamiątkowymi statuetkami. Turniej rozpoczęła i nagrody wręczyła Pani Dyrektor ZSP w Dobrzyniewie Dużym Ewa Zawistowska.

Nagrody zostały ufundowane przez Szkołę Podstawową w Dobrzyniewie Dużym.

Wyniki meczy:

 1. Pogorzałki – Dobrzyniewo – 0:6

 2. Fasty – Nowe Aleksandrowo – 0:2

 3. Obrubniki – Dobrzyniewo – 0:0

 4. Pogorzałki – Fasty – 2:3

 5. Obrubniki – Nowe Aleksandrowo – 1:2

 6. Dobrzyniewo – Fasty – 4:0

 7. Obrubniki – Fasty – 1:0

 8. Nowe Aleksandrowo – Pogorzałki – 3:0

 9. Obrubniki – Pogorzałki – 0:3

 10. Nowe Aleksandrowo – Dobrzyniewo – 0:2

Tabela

 1. SP Dobrzyniewo – 10 pkt. 12:0

 2. SP Nowe Aleksandrowo – 9 pkt. 7:3

 3. SP Obrubniki – 4 pkt. 2:5

 4. SP Pogorzałki – 3 pkt. 5:12

 5. SP Fasty – 3 pkt. 3:9

Najlepsi zawodnicy:

Król strzelców – Adam Sokólski – SP Dobrzyniewo, 7 bramek.

Najlepszy bramkarz – Krystian Łukaszewicz – SP Obrubniki

Najlepszy zawodnik – Szymański Konrad – SP Nowe Aleksandrowo

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego, Marek Jamiołkowski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału w zawodach, najlepszym gratulujemy osiągniętego wyniku, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie zawodników do zawodów, oraz za sprawowanie opieki nad nimi podczas ich trwania.


Igrzyska Wojewódzwa Podlaskiego w Aerobiku

Dnia 04.04 2017 w SP w Wasilkowie odbyły się Igrzyska Wojewódzwa Podlaskiego w Aerobiku. Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt w składzie Lena Ignatowska, Kinga Bagińska, Julia Głowacka, Martyna Pułtorak, Martyna Sieśkiewicz, Emilia Suchocka, Gabriela Milewska.

Aerobik to trudna konkurencja sportowa, w której trzeba się wykazać bardzo dobrym poczuciem rytmu, zwinnością oraz gibkością. Oceniane są bowiem takie elementy jak brzuszki, pompki, waga, pajace,itp.

Nasze czwartoklasistki brały udział pierwszy raz w tego typu zawodach i zajęły V miejsce. Opiekunem grupy jest p. Emilia Walenciej      galeria


W dniu 30 marca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkolono – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym rozegrane zostały Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Dobrzyniewo Duże w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

W zawodach wzięło udział 16 chłopców i 17 dziewcząt z trzech szkół. Swoje szkoły reprezentowali uczniowie z Pogorzałek, Obrubnik i gospodarze zawodów z Dobrzyniewa Dużego.

Sześciu najlepszych zawodników i najlepsze szkoły zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami ufundowanymi przez panią dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym Ewę Zawistowską.

Medale i dyplomy uroczyście wręczyła pani wicedyrektor Katarzyna Niewiarowska.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

 1. Rzemieniecka Dominika – SP Dobrzyniewo Duże

 2. Rybnik Wiktoria – SP Dobrzyniewo Duże

 3. Wasiluk Klaudia – SP Pogorzałki

 4. Bagińska Kinga – SP Dobrzyniewo Duże

 5. Rybnik Magdalena – SP Dobrzyniewo Duże

 6. Łazarczyk Roksana – SP Obrubniki

Wśród chłopców najlepsi okazali się:

 1. Dąbrowski Szymon – SP Dobrzyniewo Duże

 2. Baszeń Jakub – SP Dobrzyniewo Duże

 3. Konopka Michał – SP Dobrzyniewo Duże

 4. Łukaszewicz Krystian – SP Obrubniki

 5. Znosko Adrian – SP Obrubniki

W klasyfikacji szkół w kategorii chłopców najlepsze okazały się:

 1. SP Dobrzyniewo Duże – 89 punktów

 2. SP Obrubniki – 64 punkty

 3. SP Pogorzałki- 55 punktów

W klasyfikacji szkół w kategorii dziewcząt najlepsze okazały się:

 1. SP Dobrzyniewo Duże – 98 punktów

 2. SP Obrubniki – 78 punktów

 3. SP Pogorzałki- 57 punktów

Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego, Marek Jamiołkowski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom udziału w zawodach, najlepszym gratulujemy osiągniętego wyniku, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie zawodników do zawodów, oraz za sprawowanie opieki nad nimi podczas ich trwania.


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
w I półroczu  roku szkolnego 2016/2017

VII miejsce chłopców w IGRZYSKACH województwa podlaskiego drużynowego tenisa stołowego w Dobrzyniewie Dużym. W drodze eliminacji chłopcy w mistrzostwach powiatu białostockiego i półfinale wojewódzkim uzyskali II miejsce.

Dziewczęta w mistrzostwach powiatu białostockiego zajęły I miejsce,a w półfinale wojewódzkim IV miejsce.

Nasza szkoła podstawowa uczestniczyła także w sztafetowych biegach przełajowych. W mistrzostwach powiatu białostockiego dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy VI miejsce, co dało awans do półfinału wojewódzkiego.

Szkoła uczestniczyła również w drużynowych biegach przełajowych i piłce nożnej chłopców.

Dużym sukcesem było powierzenie dla naszej szkoły organizacji
Igrzysk Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym, które odbyły się 01.12. 2016 r. na naszej hali sportowej.

We współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych powiatu białostockiego za rok szkolny 2015/2016, które  odbyło się 30.11. 2016 r.w Starostwie Powiatowym w Białymstoku nasza szkołą zajęła I miejsce.

We współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych województwa podlaskiego za rok szkolny 2015/2016 roku nasza szkoła zajęła VIII miejsce w łącznej klasyfikacji. Na ten wynik złożyło się IX miejsce chłopców i X miejsce dziewcząt. Sklasyfikowanych zostało 110 szkół z całego województwa podlaskiego.

 

Dnia 8 kwietnia 2017 roku w białostockim lesie Pietrasze, odbyła się Gimnazjada Województwa Podlaskiego w drużynowych biegach przełajowych. W zawodach wystartowały 43 drużyny chłopców i 47 drużyn dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowali:

chłopcy: Adam Trocki, Jakub Radziszewski, Oliwier Roszkowski, Patryk Kozłowski, Bartłomiej Cieciorko, Sebastian Kamiński, Kacper Krysztopik, Dawid Kraszewski, Paweł Naumnik, Adam Maliszewski, Kacper Naumnik, Daniel Kulikowski.

dziewczęta: Zuzanna Jasińska, Kinga Ignatowicz, Magdalena Citko, Oliwia Siewko, Urszula Babińska, Sandra Trocka, Weronika Kraszewska, Paulina Rafałko, Martyna Radziszewska, Urszula Pietrzycka, Kamila Skórczyńska, Weronika Biełaga.

Drużynę uzupełniali: Aleksandra Zdanowicz.

W klasyfikacji szkół uzyskaliśmy:

chłopcy – VI miejsce

dziewczęta – VIII miejsce


 OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
w I półroczu  roku szkolnego 2016/2017

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w powiecie białostockim za rok szkolny 2015/2016 odbyło się 30.11.2016r. w Starostwie Powiatowym  Białymstoku. W klasyfikacji powiatowej na 21 szkół nasza zajęła I miejsce. Złożyły się na to punkty za współzawodnictwo dziewcząt, które uzyskały I miejsce i chłopców, którzy uzyskali II miejsce w powiecie białostockim.             

W końcowej klasyfikacji gimnazjów województwa podlaskiego w sporcie szkolnym za rok szkolny 2015/2016 Gimnazjum w Dobrzyniewie Dużym zajęło XI miejsce w łącznej klasyfikacji na 164 szkoły województwa podlaskiego. Chłopcy uzyskali XV miejsce, a dziewczęta XI.


Gimnazjada województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych ,która odbyła się 22.10.2016 o godz. 11 w Augustowie (Przewięź).

W zawodach wzięło udział 20 najlepszych szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców z całego województwa Podlaskiego. Chłopcy z naszej szkoły zajęli II miejsce w finale wojewódzkim, a dziewczęta IV miejsce.( 97% drużyn stanowili uczniowie klas sportowych).

Finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych został jak zawsze poprzedzony eliminacjami, gdzie w zawodach powiatowych chłopcy uzyskali  I miejsce, dziewczęta II. W półfinale wojewódzkim chłopcy zajęli I miejsce, a dziewczęta II.


Kolejny sukces to V miejsce chłopców w Gimnazjadzie województwa podlaskiego drużynowego tenisa stołowego w Suchowoli (cała reprezentacja to uczniowie klas sportowych). Chłopcy  w powiecie i półfinale wojewódzkim uzyskali I miejsce.

Ogromne osiągniecie to III miejsce dziewcząt w Gimnazjadzie województwa podlaskiego drużynowego tenisa stołowego w Suchowoli. Dziewczęta w mistrzostwach powiatu białostockiego i półfinale wojewódzkim zajęły I miejsce.

Nasze sukcesy to również:

I miejsce w mistrzostwach powiatu białostockiego dziewcząt w drużynowych biegach przełajowych  (92 % reprezentacji stanowiły dziewczęta z klas sportowych).

I miejsce w mistrzostwach powiatu białostockiego chłopców  w drużynowych biegach przełajowych  (97 % reprezentacji stanowili chłopcy z klas sportowych).

 • Dziennik elektronicznySprawdź swoje oceny Nasi AbsolwenciNasi byli uczniowie WydarzeniaZobacz co będzie w szkole... RekrutacjaDołącz do nas! GaleriaZdjęcia z życia szkoły... Nasz profil na FacebookuLubię To! Kalendarz SzkolnyZobacz plan na cały rok... Nasze sukcesyZobacz osiągnięcia naszych uczniów... Tenis stołowyNasi sportowcy... Zajęcia pozalekcyjne...Dla każdego coś dobrego... Nasze ProjektyZobacz projekty realizowane w naszej szkole... Plan LekcjiAktualny plan zajęć... Młodzieżowa Drużyna PożarniczaMDP

   

© 2015 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzyniewie Dużym.
Projekt i realizacja: whitehill.eu

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Zamknij